KazaloPortalPravilaPomoč pogostih vprašanjIščiRegistriraj sePrijava

Share | 

My diary.

Go down 
AvtorSporočilo
Moiichie.
♥ Novinec ♥
♥ Novinec ♥

Število prispevkov : 89
Registration date : 11/08/2008

ObjavljaNaslov sporočila: My diary.   Čet Avg 14, 2008 3:57 am

My Diary.

Tukaj bom pisala o sebi, svojih mislih, dnevih...Pač o mojem življenju.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Moiichie.
♥ Novinec ♥
♥ Novinec ♥

ObjavljaNaslov sporočila: Re: My diary.   Čet Avg 14, 2008 4:45 am

13.8.2008 - Torek.

Hellou.!
...
Ok. Kakšn frend si če pozabš na brzdej svoje bf.? Ja, se sprašujete če sploh kdo to pozab. Ja! Jst sm. In to učer.
Fakof. Napisala sm si u beležko pa nism pogledala not. Pol me frend spomne in mi reče, da mi bo BF jebala mater, jst pa uno, pa sej sm jo mislla zvečer poklicat. Kurac. Če me neb on spomnu...XD AH jao. Ma važn, da sm JO in sm JI čestitala. :B.DayParty: Sam je mela uničn brzdej zrd parih stvari zto je bla ful nadrkana. :[ Sam pride jutr u Lublano. Wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiu. :lv: :lv: :lv: :lv:

Uglavnm...kaj sm delala učer, da sm bla TOK fuking busy, da sm na njen brzdej pozabla.?
Hja...frendica je pršla k men in sve se doma mau zajebavale pa si natupirale lase. Odštekane pač. :aangel: In je šla dam šele ob 8h.
Pol sm bla mau na kompu, ker tist dan sm bla bolj mal in pol me frend kliče če grem lohk vn. Ura je bla 9.00 Ajde grem jst vn. Lih tkrt k hočm vn pride fotr pa en tip zravn njega in jst gledam who the fuck je ta tip zravn, se obujm in pol slišm ime. U pizda. Moj bratranc. Dve let mlajši ampak mudel.! Nism ga prepoznala. Stari večji je od mene pa mutiru je. WTF.? Hhh. No pol sm šla vn, frend mi je dou mobić, da sm BF poklicala in ji čestitala p to, pol sva šla en krog pol pa dam. Sprehod.^^
Pol pridm dam je un bratranc še tm, se mau pogovarjamo, da bi šli skp u London. [ Waaaaaaaaaaa. :lv1: :lv1: Ja Ja Ja! Prosm.]
Pol sm šla s fotrom njega dam zapelat sva šla še tja gor. Stric mi je dou nalivnik k mu ga je podaru predsednik Hrvatske. O.o Waw.
Zlat podpis njegou ma gor. Anyway...pol sva se u bratrančevi sobi mau pogovarjala, ful sm se narežala pa čist drgač se je zdej z njem pogovarjat. Hudo. [: K sva se dam odpravla je bla pa ura tud 00.30 pizda. Mja...
Parkira fotr, izstopm iz avta in pogledam na mobić k sm ga mela prej na tih. SMS. Sigurn spet K. Mja, on je biu. In kaj je napisu?
Oiila. Soi k pozn pism sam nvem an om naraunost povedou d te mam rt pa d skos nate mislm pa upam, da os mela zle kej cs zame, kino al kr kol k rem u ptk na morje. Mwa.! Jaao. XD Zdej pa nwem...ful je uredu p to, hud body sam žvi 1 uro dalč stran, u Kranju pa niti po videzu mi ni uno ful ušeč sam sej ni use sam videz ali pač? O.o Tko d nwm kua bom. Any advice girls.??

Zdle grem z BF 1 mau rolat, prejle sm 150 trebušnjakov nardila. Jeee. :joy: :joy:
Pa mtka mi je prnesla dopolnilne tablete k jih morjo oz. jih usi vegetarjanci jemljejo. In namreč vitamin B12 k je u mesu. Ohja.
Zdej žrem že usaj tri različne vrste tablet. Sucks.

No, to je to. Grem jst zdej.
:ilu2: :ilu2:
Nazaj na vrh Go down
Moiichie.
♥ Novinec ♥
♥ Novinec ♥

ObjavljaNaslov sporočila: Re: My diary.   Sob Avg 16, 2008 4:39 pm

16.Avg.2008.

Spet za predragim kompom.^^
1 dan brez njega, 1 dan od doma pa že panic.! [at the disco.]
Mja...anyway.
Učeri me je mtka ob 12h zbudila in se sprdnla, d gremo na Dulenjsk. Wtf.?
Cyooooo kok sm bla jezna.
1. Zbudila me je. I hate that.
2. Da gremo in to prespat mi je povedala 15 minut pred odhodom.
3. Hitela sm.
4. Ni se mi dal. & tečna sm bla.

Celo pot sm bla jezna na mtko. Preklinjala sm use po vrst. Eden od mojih fleshev pač. :nwm:
Pol smo pršl tja, gori doli, tm una tmala, edin ona me je nasmejala pol tm [:
No pa sej pol ni blo tok dougcajt kot sm misnla da bo. Je začel dežvat. :lv1: Hvala ti bog. Sicr nism hotla toče ampak ja.
Pol sva šle z sestrično u njeno stanovanje dt tmalo spat, smehi bli.
Pol sve se pa pred plazmo ulegle pa si ogledale eno risanko -> A bug's life. D'best risanka. 🇱🇻
Pol je začela tamala jokat sve jo potolažle in vidš ti njo zaspi kr na trebuhu, glavo zarito v deko pa noge nekak čudn.
K kip. Kr mrdnla je u en položaj pa tko zaspala. Laughing Ne morš.
Pol smo šli spat, pol enkrat.
Zjutri me je pršla mt z tmalo zbudit. -.-
Pol sm pršla dol, mati so že kuhal, smo se najdl [šli pol na WC -.- ] pol so se tm k je nastala veeeelka luža na travi v taki vdolbini voda wnb blatno jezero, s kanujm fural. [uni kmečki froci so kr notr zaplaval. WTF.???] pol smo igral eno igrco kind a monopoly & člouk ne jezi se. -> Holidays. Zakon. [::
Pol smo še Enko mau kartal in odšli na pot. Domou. Smile Smile Smile Smile
In mja...tuki sm zdej. Prej se dubila z BF ble zuni lepo do 11h.
Zdej grem pa tud počas spat, ker že komi gledam pa še jutr morm že ob 10h ustat, ker greve na kavico z BF. Baaaa [:

'ko noč. :lv1:
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: My diary.   

Nazaj na vrh Go down

My diary.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1